projeler

Yeni Bir Fikir
Yeni Bir Deneyim

Yeni deneyimler

Projeler

Bir proje üretmek ve onu hayata geçirmek benim için hep çok keyifli ve heyecan verici oldu. Yeni fikirler, büyüyüp olgunlaşırken insana büyük deneyimler getiriyorlar. Farklı alanlarda üretmeyi ve ortaya çıkan bütün projeleri daha da geliştirip olgunlaştırmayı seviyorum. Basit bir proje yaşamı, dünyayı ve insanları değiştirebilir. Bir proje, insanı tamamiyle farklı birine dönüştürebilir ve onu hayal bile edemeyeceği deneyimlerle ve güzelliklerle karşılaştırabilir. Ben de oluşturduğum ve olgunlaştırdığım bütün projelerimde bu yeni deneyimleri arıyorum.

31

[dünyaya bir açılım]

A Tea With 10.000 People

2015 yılının sonlarında Kuzey Kutup Dairesi’ne yakın bir İzlanda kasabasında bir hayal kurdum. 198 ülkeyi ziyaret edip 10.000 insanla tanışabilir miydim? Bu hayali gerçeğe dönüştürmek için harekete geçtim ve büyük macera başladı.

[sıradışı bir üretim]

Kuzey Göçebeleri

Gerçekleşecek proje ve üretimlerin etki alanını büyütmek ve “birlikte üretim”in keyfini çıkarmak için farklı meslek gruplarından gezgin, sanatçı, fikir insanlarını birleştirerek bir üretim topluluğu olan Kuzey Göçebeleri’ni kurdum.

Projeler

Galeri

Her proje ve girişim, arkasında bazı anılar bırakıyor.